Naše lektorky

Nikol - TRX, H.E.A.T., Fit & Slim

Nikol - TRX, H.E.A.T., Fit & Slim

Vedení skupinových lekcí je již více jak 10 let mým koníčkem, který mě plně naplňuje a dobíjí baterky. Miluji ten pocit, když v 60ti minutové chvíli společně spojíme dril a makání, který prospívá našemu tělu, zároveň tělo posílíme a zrelaxujeme a odcházíme fyzicky lehce unavení, ale zároveň psychicky nabití energií a sílou, kterou se Vám snažím během lekcí předat.

Jsem maminkou malého „špuntíka“, který je pro mě velkým životním darem. Miminko byla pro mě priorita, proto jsem se na čas vytratila z lektorské pozice. Nyní, kdy se z miminka stal malý rošťák, bych se společně s Vámi ráda vrátila do formy a byla HAPPY a FIT , kdy sport je zaručeně nejspolehlivější recept

Šárka

Šárka

Jsem máma a táta dvou dospěláků, holka co ráda fotí, miluje opravdové jídlo, cestování, život. Jóga, masáže, výživa, práce s tělem v různých podobách, která mě provází už řadu let. Jóga je pro mne dokonalým nástrojem sebepoznání. Čas pro vnitřní zklidnění, možnost ponořit se hluboko do sebe. Vědomá práce s dechem, vnímání reakcí a signálů těla. Respekt nejen k vlastnímu tělu ale i k sobě a zároveň snaha posunout vlastní limity nejen v pozicích.

Vlaďka - Pilates, Jóga

Vlaďka - Pilates, Jóga

Nejsem fyzioterapeutka a nemám ani lékařské vzdělání... A přesto můžu směle říct, že léčím - vlídným slovem a zdravým pohybovým návykem, ať už při lekcích Pilates nebo jógy. Pro někoho kombinace stylů cvičení, která nejde dohromady, mně naopak přijde, že se krásně doplňují. Na Pilates mám ráda, že se díky němu učíme vnímat své tělo, mít ho rádi a jednoduchou cestou si díky němu vypomůžeme od nejrůznějších pohybových problémů. Jóga mě celkově zklidnila, naučila mě správně dýchat, umět se zastavit a věnovat se vlastním myšlenkám a relaxaci.

Ilona - H.E.A.T., TRX, Komplexní posilování

Ilona - H.E.A.T., TRX, Komplexní posilování

Motto: žádné setkání není náhodné, je buď testem, trestem, nebo darem. A je jen na nás, jak se k těm všem výzvám postavíme.

Absolvované kurzy:
5/2017 HEAT
5/2018 Břišní pekáč
8/2018 Bosu Core
1/2019 TRX

Sportu se věnuji od dětství a vždy jsem k němu vedla i svou dceru. HEAT jsem objevila před více jak 8 lety a byla to láska doslova na první “našlápnutí”. K vedení lekci jsem se dostala v duchu svého motta. Koketovala jsem s tou myšlenkou delší dobu, ale neměla jsem odvahu, takže kdy mi zazvonil telefon a tam se ozvala Karolina s návrhem, jestli bych neměla chuť vést lekce, neváhala jsem, a řekla ok. A tak začala má  “lektorská cesta”. Snažím se stále dál vzdělávat a uvidíme, co mi láska ke sportu ještě přinese do života.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.