Naše lektorky

Veronika - H.E.A.T.

Veronika - H.E.A.T.

H.E.A.T. jsem si zamilovala asi před 12 lety. Nikdy mě nenapadlo, že si nakonec udělám certifikaci a stanu se jeho lektorkou. Částečně pro to, že na rozdíl od většiny mých kolegů, nejsem sportovní „typ“ J H.E.A.T. mi ale učaroval. S lektorstvím přišel ještě další a dnes pro mě osobně mnohem více obohacující rozměr – neuvěřitelná radost a nadšení, jejichž zdrojem jsou klientky (a klienti). Na svých lekcích se snažím podporovat přátelskou atmosféru a překonávání se v souladu s možnostmi každého jednotlivce. Mohu jen doufat, že se mi daří vracet všechnu pozitivní energii, kterou sama dostávám, zpět do skupiny.

Veronika K. - Jóga

Veronika K. - Jóga

Jsem dlouholetá nadšená lektorka jógy a dechových cvičení.  Moje první učitelka byla z Mongolska. Poté jsem absolvovala české  jógové školy, seminář u indického učitele a několik retreatů pod vedením dvou korejských taoistických mistrů. Z každého  jógového směru vybírám to, co mi dává smysl a poznatky předávám vám, mým klientům.  Jóga je život sám a dech je můj přítel. To je poselství, se kterým připravuji lekce tak, aby jejich náplň byla přenosná do běžného života a dokázala nám pomoci žít lépe a radostněji v rámci všedního dne.

Vedu lekce:
Klasická jóga – fit jóga, jin jóga
Dechové semináře
Cvičení pro zdravá záda
Provádím rekondiční masáže, baňkování a ošetření Reiki

Ivanka - H.E.A.T.

Ivanka - H.E.A.T.

Jsem obyčejná holka z malé vesničky ve Slezsku, která před dvaceti lety přijela do Prahy s velkými sny. Něco se nepodařilo, ale věřím, že vše se děje, jak má. Moje první výhra je moje zdravá dcera, která mi dělá radost a i já radost ráda rozdávám, Každý den sedím v kanceláři a stát se lektorkou HEATu byl můj sen. A moje druhá životní výhra? Vidět spokojené a usměvavé klientky, které si stejně jako já vyčistí hlavu od každodenních starostí. Motto: Úsměv nic nestojí, tak se usmívejme. 

Nikol - TRX, H.E.A.T., Fit & Slim

Nikol - TRX, H.E.A.T., Fit & Slim

Vedení skupinových lekcí je již více jak 10 let mým koníčkem, který mě plně naplňuje a dobíjí baterky. Miluji ten pocit, když v 60ti minutové chvíli společně spojíme dril a makání, který prospívá našemu tělu, zároveň tělo posílíme a zrelaxujeme a odcházíme fyzicky lehce unavení, ale zároveň psychicky nabití energií a sílou, kterou se Vám snažím během lekcí předat.

Jsem maminkou malého „špuntíka“, který je pro mě velkým životním darem. Miminko byla pro mě priorita, proto jsem se na čas vytratila z lektorské pozice. Nyní, kdy se z miminka stal malý rošťák, bych se společně s Vámi ráda vrátila do formy a byla HAPPY a FIT , kdy sport je zaručeně nejspolehlivější recept

Vlaďka - Pilates, Jóga

Vlaďka - Pilates, Jóga

Nejsem fyzioterapeutka a nemám ani lékařské vzdělání... A přesto můžu směle říct, že léčím - vlídným slovem a zdravým pohybovým návykem, ať už při lekcích Pilates nebo jógy. Pro někoho kombinace stylů cvičení, která nejde dohromady, mně naopak přijde, že se krásně doplňují. Na Pilates mám ráda, že se díky němu učíme vnímat své tělo, mít ho rádi a jednoduchou cestou si díky němu vypomůžeme od nejrůznějších pohybových problémů. Jóga mě celkově zklidnila, naučila mě správně dýchat, umět se zastavit a věnovat se vlastním myšlenkám a relaxaci.

Ilona - H.E.A.T., TRX, Komplexní posilování

Ilona - H.E.A.T., TRX, Komplexní posilování

Motto: žádné setkání není náhodné, je buď testem, trestem, nebo darem. A je jen na nás, jak se k těm všem výzvám postavíme.

Absolvované kurzy:
5/2017 HEAT
5/2018 Břišní pekáč
8/2018 Bosu Core
1/2019 TRX

Sportu se věnuji od dětství a vždy jsem k němu vedla i svou dceru. HEAT jsem objevila před více jak 8 lety a byla to láska doslova na první “našlápnutí”. K vedení lekci jsem se dostala v duchu svého motta. Koketovala jsem s tou myšlenkou delší dobu, ale neměla jsem odvahu, takže kdy mi zazvonil telefon a tam se ozvala Karolina s návrhem, jestli bych neměla chuť vést lekce, neváhala jsem, a řekla ok. A tak začala má  “lektorská cesta”. Snažím se stále dál vzdělávat a uvidíme, co mi láska ke sportu ještě přinese do života.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.