Rozcestník

[Sport centrum Chodov]

 Naše milé,

je mou povinností Vás informovat, že počínaje dnešním dnem jsou obě naše studia Chodov i Petrovice uzavřena Podle aktualních informací je tento stav naplánován na měsíc, situace se ale může měnit podle vývoje a definitivní lhůta je tedy v tomto okamžiku ve hvězdách.

Ráda bych se také dotkla dění, které kolem příchodu viru do naší země kolem sebe vnímám. Dva tábory lidí, kdy jsou jedni, může se zdát úzkostlivě prožívající paniku a ti druzí, kteří mávnou rukou a příchozí koronu s lehkostí degradují na chřipku. Jak už je v povaze českého národa - nevím nic, ale mám stoprocentni a pravdivý závěr o tom jak se věci mají. A ono “nevím nic” není ničím jiným než produktem našich médií, která se ani v tak závažné chvili, jakou je probíhající korona nejsou schopna držet reality, prospěšných faktů, podávat cenné informace jako jsou rady občanům, jako je například i důležitost pospolitosti, kterou předvádí Singapur, a tak se tamním lidem daří situaci zvládat. Naš plátky informují o počtu nakažených, rozsahu katastrofy a situaci tím mnohdy zhoršují. Apeluji a pro Váš klid doporučuji číst zahraniční média, zprávy světové zdravotnické organizace WHO, kde jistě dohledáte cenné informace, na míle vzdálené těm co do nás pumpují čeští “ žurnalisté”. Z našich děkuji DVTV, panu doktoru Primulovi, dva prameny, které bez emocí dokáží věcně informovat.

Zdaleka nejsem zastáncem výroků typu “ jsem vděčná za svou rakovinu, nemoc mi ukázala světlo a směr, změnila žebříček hodnot, “ žádná nemoc není dar, je to utrpení a bolest, ať je jakákoliv. Korona nám ale dává na výběr minimálně pilovat svůj charakter, být sobeckým hrdinou, který odjede do Itálie a nebo někým kdo se semkne, poskládá hodnoty a priority a třeba i zacílí pomoc tam, kde je to potřeba. Naše doba nás naučila žít ve vlastním bezpečném prostoru, přežívat v hranicích toho co ještě chci, co musím a nemám a tak zapomínáme, na nás lidi jako přirozený celek. 

Nesmírně a od srdce Vám všem přeji klid v duši a jasnou rozvahu, možnost definovat a formovat své myšlenky do konstruktivního a ne destruktivního módu. 

Věřím a za nás všechny si vroucně přeji, aby vše bylo minulostí, která nás jen  řádně proškolila, ukázala malinkatost člověka, přivedla zpět k pokoře a úctě k životu a to bez tragických ztrát.

Sebe a své rodiny opatrujte a my se na Vás budeme těšit jakmile to situace dovoli :).

za naše/Vaše centrum a všechny instruktorky, které Vás zdraví,

Karolína K.

SPORT CENTRUM CHODOV
sportovní centrum pro ženy
Jana Růžičky 1165/2
Praha 4

www.sport-centrum-chodov.cz

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.